Brafiting

Brafitting, sztuka piersi.
Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że ma źle dobrany biustonosz. Przecież to właśnie od niego zależy piękny wygląd naszych piersi. Gdy są dobrze ułożone i wyeksponowane od razu czujemy się lepiej, pewniej, wygodniej. Jednak dobry rozmiar poza ogromnym wpływem na nasz komfort ma przede wszystkim duże znaczenie dla naszego zdrowia.

Ustalając rozmiar naszego biustonosza musimy pamiętać, że największa część ciężaru biustu spoczywa na obwodzie, nie zaś na ramiączkach. Dlatego tak ważnym jest by dobrze ten obwód zmierzyć. Ściśle pod biustem, na wydechu. Po odczytaniu wyniku należy go zaokrąglić w dół, czyli jeśli wyszło nam np. 72 sięgamy po obwód 70 lub nawet 65, nawet najlepszej jakości bielizna potrafi się rozciągnać i jest to niestety nie uniknione.

Biustonosz powinien przez cały dzień zostać na swoim miejscu, nie może się przesuwać, ani na boki ani w górę czy w dół. Kolejnym ważnym krokiem jest zmierzenie obwodu w samym biuście, na podstawie tego wyniku dobieramy rozmiar miseczki oznaczony literowo. Po zmierzeniu wymiarów i wybraniu modelu przymierzamy bieliznę, umieszczamy biust starannie w miseczkach i dokonujemy wraz z brafitterką ostatecznych korekt. Po wszystkim pozostaje nam tylko ocenić wygląd całości i sprawdzić komfort danego modelu.

Dobrze dobrany biustonosz zdejmuje ciężar piersi z naszego kręgosłupa, sprawia ,że ramiączka już tak boleśnie nie uwierają w ramiona, nic nam nie ucieka z miseczki. Od razu czujemy się lepiej. Sylwetka wygląda zwiewniej, delikatniej i szczuplej, gdyż talia jest pięknie wyeksponowana.

Jednak jak dobrać bieliznę tak idealną by zdobyć wszystkie te korzyści? W pojedynkę to nie takie proste. Zapraszamy zatem do naszego salonu! Wykwalifikowany personel z ogromną przyjemnością pomoże każdej kobiecie dobrać bieliznę, w której poczuje się ona wyjątkowo i pięknie.

W salonie Natalii każda z ekspedientek przeszła szereg szkoleń oraz kursów, dlategoteż doradztwo w doborze bielizny jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Posiadamy najnowsze modele bielizny.

Odwiedź nas i przekonaj się o wszystkich zaletach jakie niesie ze sobą dobre dobranie biustonosza. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i nauczymy jak mierzyć bieliznę, jak układać biust by wyglądał zjawiskowo. Pokażemy jak sprawdzić czy wszystko na pewno jest dobrze dopasowane.

Zapraszamy!!!